هتل آتو گرجستان

هتل آتو گرجستان : هتل سه ستاره آتو تفلیس گرجستان، یک ساختمان سه طبقه با سیزده اتاق است. کارکنان و خدمه هتل آتو گرجستان، با زبان های انگلیسی و روسی با میهمانان تور گرجستان صحبت می کنند. توریست ها و گردشگران میتوانند به صورت شبانه روزی در این هتل پذیرش شوند. خدماتی که هتل سه ستاره آتو در اختیار میهمانان و توریست های تور گرجستان قرار میدهد شامل صرافی، صندوق امانات، اینترنت بی سیم رایگان، پارکینگ اختصاصی، ترانسفر فرودگاهی و درون شهری، سرویس دهی شبانه روزی، خدمات پزشکی، سالن آرایشی، خشکشویی و اتوشویی، خدمات ترجمه، سالن کنفرانس و جلسات، تاکسی سرویس، نگهداری از کودکان و ... می باشند.

هتل آتو گرجستان

اتاق های هتل آتو گرجستانهتل آتو گرجستان، به طور کلی سیزده اتاق دارد. هر سیزده اتاق این هتل سه ستاره بسیار تمیز، راحت و مدرن هستند. بی شک با اقامت در آن ها بسیار راحت خواهید بود. از جمله امکاناتی که داخل هر سیزده اتاق هتل آتو گرجستان وجود دارد، میتوان به سیستم تهویه هوا، چای ساز و قهوه ساز، حمام اختصاصی به همراه لوازم بهداشتی و آرایشی رایگان، تراس، تلویزیون ماهواره ای، مینی بار، سیستم گرمایشی و سرمایشی، اینترنت بی سیم رایگان، سرویس دهی شبانه روزی و ... اشاره کرد. همینطور دکوراسیون اتاق ها به سبک کلاسیک می باشد.

اتاق های هتل آتو گرجستان

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل آتو گرجستانانواع غذاهای بین المللی، آسیایی، محلی و گرجی در منوهای غذایی رستوران این هتل وجود داشته و بهترین باکیفیت ترین غذاها را برای میهمانان و توریست های تور گرجستان خود عرضه می کند. رستوران و بار هتل که انواع نوشیدنی ها را دارد، در طبقه همکف قرار دارند. به عنوان امکانات رفاهی و سرگرم کننده در هتل آتو گرجستان، سونا و جکوزی، استخر، سالن بدنسازی، سونا بخار، ماساژ و اسپا و ... فراهم شده است.

رستوران ها و امکانات رفاهی هتل آتو گرجستان

دسترسی های نزدیک به هتل آتو گرجستاناین هتل سه ستاره از میدان آزادی ده دقیقه، از پارک ویک پنج دقیقه و از رستوران ها و کافه های اطراف ده دقیقه فاصله دارد. از وسایل حمل و نقل عمومی نزدیک به آن میتوان به ایستگاه مترو ایسانی، ایستگاه قطار تفلیس با هفت کیلومتر و فرودگاه بین المللی شهر با 24 کیلومتر فاصله اشاره کرد.


/ 0 نظر / 64 بازدید